Aplikacja "Mama i Dziecko"

Regulamin i polityka prywatności Aplikacji Mama i dziecko

Aplikacja "Mama i Dziecko" powstała w ramach projektu "Usługi elektroniczne w GPSK Poln@"

Działanie 2.1 „Rozwój elektronicznych usług publicznych”, Poddziałania 2.1.1 „Rozwój elektronicznych usług publicznych” Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014‑2020.

1. Definicje

Regulamin - niniejszy regulamin.

Polityka Prywatności - dokument, określający zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych Użytkowników przez Administratora, stanowiący integralną cześć Regulaminu.

Administrator - Ginekologiczno-Położniczy Szpital Kliniczny UM im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, ul. Polna 33, 60-535 Poznań

Aplikacja  - aplikacja mobilna dla systemu Android i iOS stworzona i utrzymywana przez Administratora.

Zawartość - wszelkie informacje i materiały multimedialne związane tematem ciąży, porodu, narodzin dziecka i późniejszej opieki nad nim, a także struktura informatyczna, niezależnie od ich charakteru, formatu i sposobu zapisu lub ich przedstawienia umieszczone w Aplikacji przez Administratora

Użytkownik - osoba, która może korzystać z Aplikacji zgodnie z Regulaminem.

• Postanowienia Ogólne
    1. Administratorem oraz podmiotem posiadającym wszelkie prawa do Aplikacji jest Ginekologiczno-Położniczy Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego z siedzibą w Poznaniu, ul. Polna 33, 60-535 Poznań w imieniu, którego działa Dyrektor Szpitala,
    2. Aplikacja jest udostępniana poprzez sklep systemu Android i iOS. Aplikacja powstała w celu umożliwienia Użytkownikom zapoznania się z Zawartością. Korzystanie z Aplikacji w innym celu w tym kopiowanie i udostępnianie jej treści stanowi działanie zabronione i narusza prawa autorskie Administratora lub Użytkowników.
    3. Korzystanie z Aplikacji możliwe jest wyłącznie przy pomocy mobilnych urządzeń z systemem iOs i Android z dostępem do sieci Internet.
    4. Koszty transmisji danych wymaganych do pobrania, instalacji, uruchomienia i korzystania z Aplikacji pokrywa Użytkownik we własnym zakresie na podstawie umowy zawartej z operatorem telekomunikacyjnym. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za wysokość opłat naliczanych z tytułu wykorzystania transmisji danych niezbędnej do pobrania i korzystania z Aplikacji.
    5. Wszelkie prawa do Aplikacji i Zawartości stanowią własność Administratora i korzystanie z nich może następować wyłącznie w sposób zgodny z Regulaminem.
    6. Zabronione są wszelkie czynności, które wprost nie są dozwolone przez Regulamin, a w szczególności które destabilizowałyby pracę Aplikacji, utrudniałyby dostęp do Aplikacji lub Zawartości. Zabronione jest podejmowanie innych działań na szkodę Administratora lub Użytkowników lub działań zagrażających ich prawom i/lub interesom.
    7. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zakłócenia w pracy Aplikacji wywołane działaniem siły wyższej, awarią sprzętu lub niedozwoloną ingerencją Użytkowników, nawet jeśli spowodowałyby one utratę Zawartości.
    8. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za czasową niemożność korzystania przez Użytkowników z Aplikacji, w tym wynikającą z dokonywania konserwacji, zmian lub ulepszeń w jego pracy. O przerwach technicznych i czasie ich trwania Administrator będzie w miarę możliwości informował Użytkowników poprzez dostępne mu środki.

• Korzystanie z Aplikacji
    1. Korzystanie z Aplikacji oznacza każdą czynność, która prowadzi do zapoznania się Użytkownika z Zawartością
    2. Korzystanie z Aplikacji jest dobrowolne i nieodpłatne.
    3. Korzystanie z Aplikacji dozwolone jest wyłącznie w zakresie wynikającym z Regulaminu.
    4. Administratorowi przysługuje prawo zmiany warunków korzystania z Aplikacji, o czym poinformuje w postaci informacji umieszczonej w Aplikacji.

• Odpowiedzialność
    1. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za niemożliwość lub utrudnienia w korzystaniu z Aplikacji wynikające z przyczyn leżących po stronie Użytkownika.
    2. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność korzystania przez Użytkowników z Aplikacji lub niedozwoloną ingerencją osób trzecich, działań lub zaniechań dostawców usług elektronicznych lub telekomunikacyjnych.
    3. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowe działanie Aplikacji na urządzeniu, które nie spełnia wymagań technicznych.