Wybierz podkategorię

Pracownik działu technicznego

10/01/2020

Ginekologiczno-Położniczy Szpital Kliniczny

Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:

  • Obsługa urządzeń technicznych,
  • Konserwacja oraz bieżące naprawy urządzeń elektrycznych i mechanicznych, instalacji elektrycznej i wodno – kanalizacyjnej,
  • Nadzór nad pracami wykonywanymi przez serwisy zewnętrzne,
  • Drobne prace remontowe.

Wymagania

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenia średniego technicznego,
  • Świadectwo kwalifikacji gr 1, 2,
  • Doświadczenie w obsłudze gazów medycznych,
  • Umiejętności diagnozowania awarii i usterek.

Oferujemy:

  • długofalowe, stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze (etat),
  • przyjazne środowisko pracy,
  • praca zmianowa,
  • niezbędne narzędzia do realizacji powierzonych zadań,
  • pakiet dodatków pozapłacowych – ZFŚS, w tym dofinansowanie karty Multi-Sport,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w warunkach znanego w kraju podmiotu leczniczego.

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające wymagania, prosimy o przesyłanie CV na adres: askowronek@gpsk.ump.edu.pl     Na Państwa zgłoszenia czekamy do: 29 lutego 2020 r.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.