Wybierz podkategorię

Wznowione planowe zabiegi operacyjne i wizyty kwalifikacyjne w Centrum Minimalnie Inwazyjnej Chirurgii Miednicy Mniejszej

08/06/2020

Jak bezpiecznie powrócić do planowych zabiegów operacyjnych w położnictwie i ginekologii ?

W dobie pandemii zmieniło się wiele w całej światowej medycynie w zakresie możliwości skorzystania z bezpośredniego dostępu do usług medycznych świadczonych w szpitalach, który został ograniczony w większości szpitali do sytuacji bezpośredniego zagrożenia zdrowia i życia pacjentów. Dotyczyło to również działań operacyjnych w zakresie położnictwa i ginekologii , które w Szpitalu na Polnej realizowaliśmy w stosunku do sytuacji nagłych w sposób ciągły zgodnie z zasadami zapewniającymi pełne bezpieczeństwa dla hospitalizowanych pacjentek.                                            

Obecnie wobec konieczności powrotu do „normalności” wznawiamy na Polnej planowe zabiegi operacyjne. Dotyczy to również zakresu wszystkich zabiegów operacyjnych wykonywanych w Centrum Minimalnie Inwazyjnej Chirurgii Miednicy Mniejszej Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Realizujemy to obecnie z zachowaniem wzmożonych zasad bezpieczeństwa, tak aby dochować wszelkich międzynarodowych standardów i  zasad bezpieczeństwa naszych pacjentek oraz personelu medycznego.                                       

Zachęcamy wszystkie pacjentki oraz personel medyczny do zapoznania się z tym „Jak to robimy na Polnej” - wywiad z profesorem Maciejem Wilczakiem w linku poniżej:

https://vimeo.com/424837335/a0ea733b7f

 

Szczegółowe informacje odnośnie zasad kwalifikacji oraz przyjęć do operacji znajdziecie Państwo w tym miejscu: ZASADY.