Wybierz podkategorię

Karta multisport

Ginekologiczno-Położniczy Szpital Kliniczny UM przystąpił do Programu  MultiSport. Dzięki karcie MultiSportPlus Użytkownicy mają praktycznie nieograniczony dostęp do najlepszych i najpopularniejszych obiektów sportowych na terenie całego kraju.

W ramach Programu oferowany jest dostęp do 3573 obiektów rekreacyjno -sportowych w całej Polsce (w Poznaniu mamy 136 obiektów). Aktualna wyszukiwarka obiektów honorujących karty MultiSport znajduje się na stronie: www.kartamultisport.pl/partnerzy.aspx.

Karty są imienne, a każda ze zgłoszonych osób może w dowolnym momencie zrezygnować z karty, a po jakimś czasie wrócić do Programu. (miesięczne wypowiedzenie).

Całość rozliczenia odbywa się poprzez potrącenia z pensji dokonywane na podstawie oświadczeń ze zgodą na potrącenie podpisywane przez pracowników.

Dzięki karcie MultiSport pracownik może korzystać z usług takich jak: basen, siłownia, aerobik, joga, taniec, sztuki walki, ścianki wspinaczkowe, sauna, grota solna, aqua aerobic, squash, body bike, boks, cardio, fitness, gimnastyka, jacuzzi, pilates, squash i inne.

Wyjątkowość systemu polega na tym, że z kartą Multisport można jednego dnia pójść na siłownię, na taniec i na basen – zajęcia w różnych obiektach się nie wykluczają.

Przykładowo:

Fabryka Formy 

Siłownie Nautilus, Atlantis, Olymp, NIKU

Termy Maltańskie  (po przekroczeniu czasu naliczanie minutowe według normalnej stawki)

Bestime Wielkopolskie Centrum Tańca – dostęp nieograniczony na fitness oraz kusy tańca (salsa, bachata, taniec brzucha itp.)

 

MIESIĘCZNY KOSZT KARTY MULTISPORT:

Dla pracownika na etacie 25 zł lub 45 zł (koszt całkowity 95 zł minus 70zl lub 50zł dofinansowania z Funduszu Świadczeń Socjalnych)

UWAGA:  Każdy użytkownik zamawiający kartę zobowiązany jest do wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych przed przystąpieniem do programu MultiSport.

Dla osoby towarzyszącej - 166,12 zł.

Każdy ma możliwość zgłoszenia również trójki swoich dzieci do 15 roku życia.

86,97 PLN za dziecko - dofinansowanie dla karty Kids 50 lub 55zł (wstęp na basen, sporty walki, ściankę wspinaczkową, grotę solną, taniec).

Karty dla osób towarzyszących oraz dzieci mogą uzyskać tylko pracownicy, którzy posiadają własne aktywne karty.

Jakie możliwości zyskuje użytkownik:

  • Możliwość korzystania z zajęć i obiektów bez zbędnych formalności
  • Prosty dostęp do obiektów za okazaniem dowodu
  • Najszersza liczba obiektów sportowych, również w Twojej okolicy.
  • Możliwość dopisywania nowych obiektów, bądź zajęć przez użytkownika (około 50 nowych obiektów miesięcznie)
  • Bez limitów – możesz korzystać z kilku obiektów w ciągu jednego dnia, wiele razy w tygodniu

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem:

61/ 8419 - 014 (p. Mirosława Joniak) lub 538 (p. Mariusz Murawski)